Чи зараховується навчання в гірничному технікумі в пільговий підземний стаж?

Відповідно до статті 38 Закону України «Про професійно-технічну освіту» час навчання у професійно-технічному закладі зараховується до трудового стажу учня, у тому числі в безперервний стаж і в стаж роботи за спеціальністю, що дає право на пільги, встановлені для відповідної категорії працівників, якщо перерва між днем закінчення навчання і днем зарахування на роботу за набутою професією не перевищує трьох місяців (та якщо між навчанням та періодом роботи за набутою спеціальністю відсутні періоди будь якої іншої роботи).

[Total: 1    Average: 5/5]

Чи зараховується навчання в гірничному технікумі в пільговий підземний стаж?

  1. Відповідно до статті 38 Закону України «Про професійно-технічну освіту» час навчання у професійно-технічному закладі зараховується до трудового стажу учня, у тому числі в безперервний стаж і в стаж роботи за спеціальністю, що дає право на пільги, встановлені для відповідної категорії працівників, якщо перерва між днем закінчення навчання і днем зарахування на роботу за набутою професією не перевищує трьох місяців (та якщо між навчанням та періодом роботи за набутою спеціальністю відсутні періоди будь якої іншої роботи).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *