Чому обирають нас

Консультація адвоката по пенсійному забезпеченню – найбільш делікатний напрямок правової допомоги, оскільки зачіпає одну з найбільш незахищених категорій громадян та залежить від складності питання, від ситуації й бажання клієнта. Саме в цій сфері й працює пенсійний адвокат в Києві.

На жаль, різні нюанси в нарахуванні або перерахунку пенсій за віком за списком № 1, за списком № 2, пенсій по втраті годувальника, деяким категоріям громадян по пільгової пенсії погіршують й без того невисокий фінансовий рівень осіб, які втратили працездатність.

В процесі роботи, наша компанія стикається з тим, що працівники Управління ПФУ відмовляють громадянам у прийманні документів або заяв про перехід з одного виду пенсії на інший, а також призначенні певного виду пенсії, тим самим, порушуючи Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та Закон України “Про звернення громадян”.

Законодавство у сфері пенсійного забезпечення постійно змінюється. Сам розрахунок пенсій регулюється Законом України, а порядок і умови перерахунку регламентується постановами Кабінету Міністрів України та Правлінням пенсійного фонду. Як показує практика, пенсіонеру дуже важко розібратися в цій сфері самостійно.

Якщо ви зіткнулися з такими ситуаціями, звертайтеся до нашої юридичної компанії. Адвокат з пенсійних питань допоможе вам розв’язати проблеми з Пенсійним фондом і домогтися справедливої пенсії відповідно чинного законодавства.

[Total: 0   Average: 0/5]