Юридична пенсійна консультація

Задайте своє запитання, натиснувши кнопку нижче

Задайте своє запитання, заповнивши поля нижче

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Ваш email SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Будь ласка, напишіть своє запитання

Сьогодні пенсійне забезпечення України представлене у вигляді трирівневої системи, яка ґрунтується на основних засадах страхування. Ця система складається з:

  • Солідарна система загальнообов'язкового пенсійного страхування.
  • Накопичувальна система загальнообов'язкового пенсійного страхування.
  • Недержавне пенсійне забезпечення.

Більшість українських пенсіонерів отримують виплати по солідарній системі, які здійснює Пенсійний фонд України. Що ж до накопичувальної системи, то її запровадження планується у 2020-2021 роках. Ну а недержавні пенсії в нашій країні сьогодні розвинені на дуже низькому рівні, тому майже всі суперечки сьогодні пов'язані з пенсійним забезпеченням стосуються солідарної системи та безпосередньо Пенсійного фонду України.

Види пенсій

Існує маса різних видів пенсії, серед найпопулярніших, можна виділити:

  • пенсії за віком;
  • пенсії з інвалідності;
  • пенсії зі втрати годувальника.

Крім того, існує й низка інших пенсій, які людина отримує на підставі окремих законодавчих актів. До таких пенсій можна віднести пенсії за вислугою років, соціальні пенсії, пенсії військових, пільгові пенсії та інше.

При оформленні кожної з таких пенсій іноді виникають суперечки, викликані низкою нюансів. Особливо це стосується питань, пов'язаних із достроковими пенсіями. Адже існує безліч нюансів та особливостей, зумовлених законодавством у конкретних випадках. Хоча часом навіть видача звичайнісіньких пенсій, можуть викликати масу зволікань і проблем.

Саме тому так важливо користуватися послугами юриста з питань оформлення пенсій. Це допоможе вам заощадити багато часу, отримавши при цьому найкращий у вашій конкретній ситуації результат.

Що входить до обов'язків юриста

Порядок отримання пенсії, особливо якщо вона дострокова, часом буває найпростішим. Він вимагає до себе серйозного підходу та збору маси документів. Також важливим буде і підбір правильної стратегії, і добре знання справи, що допоможе отримати максимально високу пенсію в конкретному випадку. Адже, як ви розумієте, будь-який випадок унікальний і вимагає ретельного розгляду.

З усім цим і допомагає впоратися юрист, який представлятиме ваші права.

До його обов'язків входять:

  • Консультація клієнта щодо його питання.
  • Збір та уточнення всієї необхідної інформації для справи.
  • Підбір стратегії та збирання всіх необхідних документів для оформлення пенсії.
  • У разі виникнення спорів, досудове їх вирішення чи подання інтересів клієнта в суді.

Вирішення кожної конкретної ситуації потребує унікального підходу. Це як різних умов отримання пенсійного забезпечення, і його грошового размера. Щоб максимально ефективно відстоювати свої права і отримати найкращий результат, слід добре розумітися на цьому питанні і підібрати найкращу стратегію.

Тому видно, що довіривши цю справу професіоналу, ви можете бути абсолютно спокійні щодо цього питання. Адже завдяки юристу ви отримаєте максимально вигідні умови та зможете уникнути всіх підводних каменів українського законодавства.

Якщо ви вирішили зайнятися оформленням пенсії, сміливо звертайтеся до нашої компанії за юридичною допомогою з цього питання. Наші юристи проконсультують вас та допоможуть підготувати всі необхідні документи. З нами ви можете бути спокійні за свою майбутню пенсію.