Юридична пенсійна консультація

Задайте своє запитання, натиснувши кнопку нижче

Задайте своє запитання, заповнивши поля нижче

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Ваш email SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Будь ласка, напишіть своє запитання

Завдяки постійній зміні пенсійного законодавства України виникає безліч спірних питань. Особливо болючими є питання щодо принципу нарахування пенсій. Це викликає чимало помилок з боку представників територіальних органів, і призводять до багатьох проблем. Все це призводить до сталого зростання судових позовів, пов'язаних із пенсійними питаннями.

Ще одним важливим моментом є нещодавні зміни у законодавстві України, а саме набуття чинності Кодексом адміністративного судочинства України. Виходячи з цього документа, вирішення питань щодо пенсійного забезпечення перейшло під адміністративну юрисдикцію.

На відміну від громадянської, термін позовної давності становить тепер лише 6 місяців, що суттєво ускладнює процес. Раніше, щоб захистити свої соціальні права, ви мали 3 роки, тепер термін на звернення до суду за захистом ваших прав, значно зменшений. Тому краще скористатися послугами кваліфікованих фахівців. Віддавши справу до рук професіоналів, ви гарантовано отримаєте найкращий результат.

Часті причини суперечок із Пенсійним фондом

Якщо говорити про найбільш популярні суперечки з Пенсійним фондом, слід виділити наступні:

Спори щодо визначення тривалості страхового стажу.
Питання щодо стягнення Пенсійним фондом, про «переплат» пенсії.
Моменти пов'язані з відмовою працівників Пенсійного фонду зарахувати ті чи інші періоди трудової діяльності до стажу людини.
Спори пов'язані з відмовою у перерахунку пенсійного забезпечення державних службовців.
Моменти пов'язані з неточностями та помилками у записах тих чи інших документів.
Всі ці питання, як і багато інших, потребують гарного знання цього предмета. Крім того, необхідно постійно переглядати всі зміни в законодавстві та мати велику судову практику. Саме тому ми рекомендуємо вирішувати суперечки з пенсійним фондом, користуючись послугами кваліфікованого юриста. Це полегшить вам весь процес вирішення спору і дозволить суттєво підвищити ваші шанси на успіх.

Чим може допомогти пенсійний адвокат
Хороший пенсійний адвокат допоможе вам не тільки виграти суперечку, але й заощадить ваш час, гроші та, найголовніше, нерви. Першим найкращим кроком, для вирішення будь-якого питання, буде отримання професійної консультації з питань пенсійного забезпечення та уточнення всіх наявних деталей та нюансів. Це дозволить більш детально розібратися у проблемі, та допоможе знайти шляхи її вирішення.

Далі пенсійний адвокат допоможе вам підібрати найкращу стратегію у вирішенні питань. Надасть допомогу у збиранні всіх необхідних документів відповідно до нинішніх норм.

Завдяки кваліфікованому юристу, ви зможете спробувати вирішити суперечку у досудовому порядку. Якщо ж це неможливо, то пенсійний адвокат представлятиме ваші права на судовому розгляді, і дозволить отримати найкращий результат у вирішенні спору.

Наші послуги
Як ви розумієте, пенсійний адвокат повинен мати гарні знання своєї справи і мати великий досвід у вирішенні питань, пов'язаних з пенсійним забезпеченням громадян. Тому слід ретельно підходити до вибору людини, яка представлятиме ваші інтереси перед законом.

Якщо у вас виникла спірна ситуація з Пенсійним фоном, ми рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії. У нас ви зможете отримати кваліфіковану консультацію та допомогу. Ми допоможемо вирішити ваші суперечки з Пенсійним фондом та заощадить ваш час.