Юридична пенсійна консультація

Задайте своє запитання, натиснувши кнопку нижче

Задайте своє запитання, заповнивши поля нижче

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Ваш email SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Будь ласка, напишіть своє запитання

Ви досягли пенсійного віку і Ви бажаєте оформити пенсію з максимальним врахуванням Вашого трудового стажу ?

Юристи нашої юридичної компанії надають повний спектр послуг щодо оформлення документів для призначення пенсії та представництва Ваших інтересів у територіальному управління Пенсійного фонду України, надати допомогу по збиранню необхідних документів (трудових книжок, наказів, довідок тощо), здійснити попередній підрахунок Вашої майбутньої пенсії, перевірити наявність у Вас повного набору документів для призначення пенсії, правильності їх заповнення відповідного до чинного законодаства.

Допомога в призначенні пенсії

Чинним пенсійним законодавствам передбачено низка видів пенсій, якими передбачено вихід на пенсію зі зниженням пенсійного віку (чорнобильці, за списком № 1, за списком № 2, робота в районах крайної Півночі, вислуга років та інш.). Однак, як показує практика, територіальні управління Пенсійного фонду України, створюють перепони громадянам в призначенні таких пенсій: вимагають подання документів, не передбачених чинним законодавством або подання яких не є необхідним; спрямовують дії громадян на хибний шлях наданням шкідливих консультацій ( наприклад надають консультації про необхідність встановлення судом факту роботи в шкідливих умовах, хоч це буде суперечити ч. 2 ст. 256 ЦПК України). Юристи нашої юридичної компанії кваліфіковано допоможуть Вам сформувати повний пакет документів та подати його до відповідного територіальні управління Пенсійного фонду України для вирішення питання призначення пільгової пенсії. Навіть якщо буде прийнято негативне рішення щодо Вашої пенсії, не потрібно впадати у відчай, так як при кваліфікованій правовій підтримці Вашої справи, дуже висока вірогідність прийняття судом рішення на Вашу користь.

Представництво в суді

Юристами нашої юридичної компанії може бути надана наступна допомога при здійсненні судових процедур при оскарженні незаконних рішень, дій чи бездіяльності органів Пенсійного фонду України: Оскарження відмов в призначенні пільгових пенсій – за списком № 1, за списком № 2, Чорнобильці, вислуга років; Оскарження відмови в призначенні пенсії державного службовця, наукової пенсії. за втратою годувальника; Оскарження рішень щодо припинення виплати пенсії, рішення про здійснення відрахування пенсії; При здійсненні представницької діяльності ми здійснюємо складання відповідних адміністративних позовів, а в разі необхідності – апеляційних та касаційних скарг, заяв про перегляд справ за нововиявленими обставинами, представництво Ваших інтересів у відповідних судових установах під час розгляду Вашої справи.